Modele flokesh me topuz

Si ta realizoni? E rëndësishme është të mbani MEND DISA rregulla të thjeshta: topuzi duhet të kapet në Top të kokës dhe të jetë Mjaft i dukshëm në pjesën Ballore. Nje modelq e Nuki te merzitet, eshte shume chic dhe Praktik, MBI te gjitha Kur eshte Vape dhe mbajtja e flokeve leshuar eshte shume e veshtire. Topuzi i crregullt eshte me “Casual”, Mund ta mbani ne Maje te kokes dhe me ndonje cullufe te leshaur Andej-kendej. Shkon me mire ne floket me onde ose kacurrela sepse e ben te duket me voluminoz. Modelja Duckie Thot na prezanton këtë modèle flokësh, marrë Hua nga kukulla e famshme Barbie. Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Kapini flokët Bisht Duke i ngjeshur fort MBAS Koke. Rrotulloni bishtin, duc e siguruar me karfica të Vogla, dhe seksionin e fundit të bishtit futeni Brenda topuzit, po Duke e siguruar me karficë. KY është ntelligent i modeleve të pasarelave Amerikane. Merrni Edhe Ju një pamje të tillë.

Zerojini flokët dhe kthejini në bjonde Platin. NUK ka ndryshim më të fortë se Kaq për vitin e RI! Përdorni antifrizë për t`i ruajtur flokët “Pras” të drejta. Ndani një pjesë të balukeve në mes, ndërsa pjesën tjetër gufojeni shumë e më pas Kapini Bisht. Ka dalë një Model i ri i flokëve ombre, duc përdorur tashmë ngjyra të errëta, JO më bjondet e hapura. Flokë të ngjashme me ATO të rrumbullakëta, të përmendura më sipër, por JO Deri të Qafa, Pak më të gjata. Sa më i fortë të jetë Kontrasti mes pjesës së Mesit të flokut AQ më bukur dhe më in do të dukeni nëse guxoni me këtë modèle. Ndërsa Edhe viti 2018 provoi se Ishte një vit Stil për tendencat e flokëve. Sigurohuni që të përdorni anti-frizë, që të MOS dukeni sikur Jeni elektrizuar! Inspiruar nga IKONA dhe bashkëatdhetarja cher, Kim i shtrin flokët e SAJ në mënyrë perfekte, Duke MOS lënë vend për asnjë CEN, si dhe i mban të gjatë Deri në fundshpinë, Duke përdorur extension. Baluke që vijnë Duke u shkallëzuar Deri në gjatësinë e pjesës së Parme të flokut për ATO që NUK kanë shumë volum, një Truk i mirë do të Ishte kthimi i flokëve nga Brenda. Kjo do t`i bëjë të duken me më shumë volum. KY NUK është një stilim Vetëm për Modelet e Victoria`s secret.

Kushdo Mund ta përdorë até tashmë. Lexo Edhe: Tendencat par Modelet dhe ngjyrat e flokeve per Kete vit Ju NUK keni nevojë të Jetoni në det për t`u dukur si një perëndeshë plazhi e bronzuar, thjesht shtoni DISA “dallgë” në flokët tuaj.